Currently browsing author

jw

Catharina Geraedts

Catharina Geraedts video/installatie Beeselseweg 26A  5995AR Kessel info@neemwaar.nl 06 25421625 www.neemwaar.nl  

Raimond Evers

Raimond Evers assemblage, installatie, bewegende kunst Ericaweg 19  8395 TH  Steggerda raimondevers@hetnet.nl 0561-446491 www.raimondevers.nl

Marcel Haccuria

Marcel Haccuria glas Koning Albertlaan 118 3920  Lommel Belgie marcel_haccuria@hotmail.com 0032 497 91 03 01  

Ems Willems

Ems Willems fotografie Kastanjelaan 31  1382 RA Weesp ems-in-vorm@hotmail.nl 0655334804 www.frozenflowers.nl

Carla Dijs

Carla Dijs Beelden Nina Simonestraat 38  6541EA  Nijmegen carladijs@icloud.com 06-53835949 www.carladijsbeelden.com/

Yvonne van Rijswijk

Yvonne van Rijswijk Gemengde techniek / schilderijen Dorpsstraat 20  6082 AP  Buggenum info@yvonnevanrijswijk.nl 0613266308 www.galerie-to-b.nl

Maarten de Kok

Maarten de Kok aquarel Dorpsstraat 20  6082 AP Buggenum m.kok7@chello.nl 0612833508 www.galerie-to-b.nl

Wim van der Kraan

Wim van der Kraan beeldhouwen Helmerslaan 11  5615 JA Eindhoven wimanne@on.nl 040 245 0400 www.kek040.nl/deelnemers/68-wim-van-der-kraan

Udo Unkel

Udo Unkel beeldhouwer Dellwiger Straße 1 44379  Dortmund unkel@udo-unkel.de 004915775296894 www.udo-unkel.de/

Lars Reen

Lars Reen   video, installatie, muziek Rijkstraatweg 23B   3545NA Utrecht larsreen@hotmail.com 0683908111 www.larsreen.com Lars Reen is een jonge interdicipliniare kunstenaar. Hij maakt …

Thea Zweerink

Thea Zweerink Installaties Zuidelijke Beekweg 4  7051 GS Varsseveld info@theazweerink.nl 0315242958 www.theazweerink.nl/ Home

Godelieve Geurts

Godelieve Geurts  beeldhouwen in ijzer Zwartbroekstraat 7  6041JL Roermond godelieve_geurts@hotmail.com 0653651641 www.godelievegeurts.com/

José Jonkers

José Jonkers    Sculpturen, installatie’s en/of landart Iepenbroek 12   4822 XJ Breda info@zjozee.com 06 404 304 44 www.zjozee.com/

Maria Verstappen

Maria Verstappen Schilderijen Broekhem 93  6301 HE  Valkenburg info@mariaverstappen.nl 0631590964 www.mariaverstappen.nl/

Jacqueline van Kester

Jacqueline van Kester  Installatie keramiek rozen F.W. van Stoetwegensingel 32 2642 DC  Pijnacker jacquelinevankester@gmail.com 06 42471659 www.jacquelinevankester.com/

Eer Dirkx

Eer Dirkx Metalen beelden eer@telenet.be 0032472690822 Website: Facebook Eer Dirkx

Josée Bastiaenen

Josée Bastiaenen  Beeldhouwen in glas Demer 30b (de toren)  5256 AD Heusden josee@studiobastiaenen.nl 06-53934185 www.studiobastiaenen.nl/  

Peter Schudde

Peter Schudde Sculptuur/installatie Hoofdweg 2 9939 PD Tjuchem peetart@hotmail.com 06-14192354 www.peterschudde.nl/  

Ivon Drummen

Ivon Drummen Ruimtelijk werk Morgenhof 28  6418 JR Heerlen ivondrummen@hotmail.com 0618062562 www.ivondrummen.nl/ titel: Wet Spot In 2005 maakte Ivon Drummen de druppel …

Michel Janssens

Michel Janssens Sculpturen & schilderijen Koning Albertstraat 98 1760 Roosdaal Belgie micheljanssens@telenet.be 0032 493 200 493 www.michel-janssens.be/

Ton Kalishoek

Ton Kalishoek  Beeldhouwen Lisztlaan 52 3055 KH Rotterdam info@tonkalishoek.com 0621103608 www.tonkalishoek.com/

Annie Veldkamp

Annie Veldkamp Viltkunst Hoogstr.11 5492VT   St-Oedenrode info@avlook.nl 0612646061 www.avlook.nl/

Ell Geeh

Ell Geeh Buiteninstallatie-kunstfotografie Jjacoba van Beierenweg 33  2215KT Voorhout loes@familiehogervorst.nl 06-37290123 projectkleintjekunst.jimdo.com/

Thea van Vliet

Thea van Vliet Ruimtelijk werk Maliskampsestraat 33  5248 AC Rosmalen info@theavanvliet.nl 0651469909 www.theavanvliet.nl/

Christoph Goldberg

Christoph Goldberg   Skulptur Metall Beelden Kellerstr.15  58456    Witten / Duitsland christoph.goldberg@arcor.de 049 230277782 www.ateliergoldberg.de/

Mirjam Kruisselbrink

Mirjam Kruisselbrink Textielsculpturen Mispelgaarde 61  3992 JV Houten mirjam.kruisselbrink@gmail.com 0643196837 www.mirjamkruisselbrink.nl/    

Martine Vyvey

Martine Vyvey  Bronzen sculpturen Madeliefjeslaan 64 8400 Oostende Belgie martinevyvey@gmail.com 0472266519 www.martinevyvey.be/

Wendy v Geel/Koen Snyers

Wendy van Geel en Koen Snyers Keramiek/porselein Poëzie Rietstokstraat 31 3583 Paal-Beringe Belgie wendy@kreapaint.be 0473695165

Dirk Verberne

Dirk Verberne  Gesmede sculpturen van Corten-staal Soemeersingel 109 5759RD Helenaveen dirk.verberne@gmail.com 0615131715 www.dirkverberne.nl

Jacqueline van der Most

Jacqueline van der Most  Mozaiek objecten Heugemermolenstraat 32 6229AL Maastricht info@mostmozaiek.com 06 51244433 www.mostmozaiek.com  

Rob van den Broek

Rob van den Broek  Bronzen beelden Lindenlaan 13 5854AM Bergen rob.vandenbroek@home.nl 06-53112012 www.vandenbroekart.nl

Peter van Knippenberg

Peter van Knippenberg  Gedichten Op den Dries 3 6081 AS Haelen monique.peter@ziggo.nl 0475-594276

Maaike Noijons

Maaike Noijons Installatie Arnheimer Strasse 142A 40489 Düsseldorf maaike@galerienoyons.nl +491757993067 www.galerienoyons.nl Je zit in een tent, omdat je (tijdelijk) een ander leven …