Currently browsing category

kunstenaars 2016

harrie v heugten

Harrie van Heugten

Harrie van Heugten  sculpturen harrie@vanheugten.info Tekenen, ‘kleien’ en houtsnijden heb ik van jongs af aan gedaan. Begin jaren 70 heb ik bij …

maaike

Maaike Noijons

Maaike Noijons   Installatie www.galerienoyons.nl    maaike@galerienoyons.nl

hans de kunder 3

Hans de Kunder

Hans de Kunder      beeldhouwer Laurierstraat 79,  6031WH Nederweert   www.sculpturesandpixels.com  hansdekunder@hetnet.nl

bert sterk 2

Bert Sterk

Bert Sterk    glasobjecten van Eesterenplein 330   3315 KX  Dordrecht   www.bertsterk.exto.nl   bertsterk54@gmail.com   06-23644063

marlies krijgsman 2

Marlies Krijgsman

Marlies Krijgsman  beeldhouwen Smalle Haven 183  5211 TK ‘s-Hertogenbosch   www.marlieskrijgsman.nl   ml.krijgsman@home.nl   06-11080057

ine v lierop1

Ine van Lierop

Ine van Lierop    beeldhouwen De Tinnegieter 68   5591MN  Heeze      www.inevanlierop.nl    inevanlierop@hotmail.com    0638126623

els franken 1

Els Franken

Els Franken  3-d beelden Chartreusestraat 9  1339GK Almere    www.elsfranken.com    els.franken@hotmail.com   0629133849

patrick kusters 2

Patrick Kusters

Patrick Kusters    beeldend kunstenaar Schoorstraat 8b  6095 NW Baexem    www.patrickkusters.nl     info@dutchlite.nl    06 14545114

jack iwaarden 1

Jack v. iwaarden de Vreede

Jack van iwaarden de Vreede    cortenstaal / brons Ophoven 40  6088 AE Roggel    vaniwaardendevreede.nl     info@vaniwaardendevreede.nl    0642302729  

dorine beusmans

Dorine Beusmans-Kuijlaars

Dorine Beusmans-Kuijlaars   beelden brons / kunststof Pomerollaan 83   6213 GW  Maastricht  www.dorinebeusmans.nl        info@dorinebeusmans.nl

cornelia wissel

Cornelia Wissel

Cornelia Wissel   schilderijen Flockenweg 26   Mülheim ad Ruhr 45478   Germany    corneliawissel.blogspot.com/    cor.wissel@t-online.de

ivana marsili

Ivana Marsili

Ivana Marsili    beelden Krekenstraat 3  3600 Genk  Belgium   ivana.marsili@gmail.com     003211766596 Terwijl ze doen denken aan teruggevonden herinneringen met sedimenten uit het oerslijk …

halinka 2

Halinka Jakubowska

Halinka Jakubowska    beeldhouwer rue des Glacis 113, 4000 LIEGE, Belgique,   www.halinka-jakubowska.be   halinka.jak@hotmail.com 2013 La pierre est une création

leo gerritsen 1

Leo Gerritsen

Leo Gerritsen   objecten uit cortenstaal Vogelzang 9  6611 KZ Overasselt    www.leogerritsen.eu     erpewaai@hetnet.nl   06 10020353

esther lunter

Esther Lunter

Esther Lunter    sculpturen Bergstraat 9a   6121XT Born  www.estherlunter.nl      estherlunter@hotmail.com   0628322684

maarten vaessen 2

Maarten Vaessen

Maarten Vaessen     ijzerkunst, roestsculpturen Bosstraatje 9  Kessenich 3640, Belgium   www.maartenijzerkunst.be  maartenvaessen@skynet.be +31625524641

kieta-nuij

Kieta Nuij

Kieta Nuij   beelden Veerstraat 1  6651 AV Druten    www.kietanuij.nl    info@kietanuij.nl    0613168812

leo camps 4

Leo Camps

Leo Camps    beeldhouwen Boendersstraat 25  3670 Meeuwen-Gruitrode  Belgium   www.leocamps.be      Leo.camps1@telenet.be   0032-11-633956

A.Mastenbroek_idee

Anouk Mastenbroek

Anouk Mastenbroek   installatie www.anoukmastenbroek.nl         anoukmastenbroek@hotmail.com Als kunstenaar heb ik een grote interesse voor planologie en landschap, dit is dan ook van invloed …

rosa heldorfer 2

Rosa Helldorfer

Rosa Helldorfer   installatie, ruimtelijke tekening Sint Marten 88   6821 BX  Arnhem   www.rosahelldorfer.nl      rosa.helldorfer@live.nl   06-46579653 Naar aanleiding van een aangewezen locatie zal ik …

rene donders 2

René Donders

René Donders    beeldhouwkunst Jan Aartestraat 86  5017 EE Tilburg     www.renedonders.com         DON@renedonders.com   0135423855

ton dirven 2

Ton Dirven

Ton Dirven     fotografie Graaf Hendrik III plein 84     Breda   www.tondirven.nl     ton@tondirven.nl   +31644330955

jack vreeke 2

Jack Vreeke

Jack Vreeke    3 dimensionaal Geuzendijk 25    6002 TA Weert   www.jackvreeke.nl     jvreeke@iae.nl   0495 533988

renoo 1

RéNoo

RéNoo      3D schilderijen Frederik Hendriklaan 43    2181 TE Hillegom   www.renoo.nl       renooart@gmail.com   0615067384

joyce zwerver

Joyce Zwerver

Joyce Zwerver     installatie Tweede Hunzestraat  9715 BN Groningen   www.joycezwerver.nl / joycezwerver.blogspot.com         joycezwerver@gmail.com Statement. Binnen mijn praktijk houd ik mij bezig …

chris overvelde 2

Chris Overvelde

Chris Overvelde   houten beeldhouwwerken Rembrandtstraat 74   5991 GC Baarlo   www.chrisovervelde.nl     chris.overvelde@planet.nl   0774773011 serie van houten sculpturen die de ” barensnood” verbeelden, …

jan van leeuwen

Jan van Leeuwen

Jan van Leeuwen   ruimtelijk Sterneiland 2   3403 ZL IJsselstein    www.janvanleeuwen.wix.com/klikhier          janvanleeuwenwebsite@gmail.com   0610948068 Dit jaar ben ik afgestudeerd aan de Nieuwe Akademie Utrecht. …

marlieke overmeer 1

Marlieke Overmeer

Marlieke Overmeer   Installatie en objecten St Annastraat 164   6524GS Nijmegen   www.marliekeovermeer.nl / www.in-tegendeel.nl       M.O@Marliekeovermeer.nl   06 18181848 IN TEGEN DEEL  In tegen deel …

tim roosen

Tim Roosen

Tim Roosen   metaalsculpturen en brons Wildebamp 19  Sint-Truiden   Belgium   www.timroosen.be   info@novabelgica.com  +32495689485

susanne gunther 1

Susanne Guenther

Susanne Guenther    schilderijen www.susanneguenther.de   info@susanneguenther.de   +49 1785228362