Currently browsing category

kunstenaars 2017

niek geelen

Niek Geelen

Niek Geelen ruimtelijk / platte vlak werk Houtstraat 17  6127EB  Grevenbicht    niekgeelen@home.nl www.ngkunstatelier.nl/ Inspiratie voor mijn werk vind ik in de harmonie …

peter ripka

Peter Ripka

Peter Ripka houten beelden Atelier  Volmerswerther Strasse 21  40221 Düsseldorf  info@peterripka.de www.peterripka.de

jac linssen

Jac. Linssen

Jac. Linssen  keramiek, brons Horckerstraat 13, Baexem   jac.linssen@hotmail.com www.jaclinssen.nl/

monique lipsch01

Monique Lipsch

Monique Lipsch sculpturen Mevrouw van der Meijstraat 14, 6243AP, Geulle,   monique@moniquelipsch.com www.moniquelipsch.com/

ingrid beemsterboer 2

Ingrid Beemsterboer

Ingrid Beemsterboer  glaskunst Borgelerstraat 28, 7412XC, Deventer, ingridbeemsterboer@hetnet.nl www.glaszonderlood.nl/

sjaak smetsers 02

Sjaak Smetsers

Sjaak Smetsers   glas, brons Sequoiahof 1 5935BZ Steijl, info@sjaaksmetsers.nl www.sjaaksmetsers.nl/ In kloosterdorp Steyl leeft en werkt Sjaak Smetsers samen met zijn …

meta joanknecht 03

Meta Joanknecht

Meta Joanknecht assemblages Tweede Jan Steenstraat 81 HS, 1074CL Amsterdam,    info@meta-joan.nl www.meta-joan.nl/ Ergens een schoen, gedragen-verhaal, verloren-schoonheid Er ligt iets langs …

marijose vd meer 01

Marie-jose van der Meer

Marie-jose van der Meer bronzen beelden van Weerden Poelmanstraat 223 6417 EM Heerlen, marievdmeers@gmail.com galeriedekleinetuin.com/

lia koster 03

Lia Koster

Lia Koster beelden en glaskunst De Charmantedreef 20, 3561 VB Utrecht   glaskunst@liakoster.nl www.liakoster.nl/

martine de jong

Martine de Jong

Martine de Jong installatie Da Costastraat 110E, 1053 ZT, Amsterdam  martine.amsterdam@gmail.com www.martinedejong.com/ De inhoud Het werk gaat over de natuur die door …

olga salmans 01

Olga Salmans

Olga Salmans  beeldhouwen olgasalmans@hotmail.com Ik ben Olga Salmans, Momenteel studeer ik aan de Beeldende Kunst Noord Limburg/hogere graad 5de jaar. Ik ben …

petry claasen 01

Petry Claassen

Petry Claassen beeldhouwkunst Malaxisbeek 1, 5709 PJ, Helmond   petryclaassen@gmail.com www.petryclaassen.nl/

peter vial 02

Peter Vial

Peter Vial sculpturen Gouden Leeuw 632 Amsterdam   info@petervial.nl www.petervial.nl/ “Kijken met je buik, luisteren naar je ziel“ zegt Peter Vial (1957) over …

ruud vd beelen 01

Ruud van der Beele

Ruud van der Beele sculpturen en schilderen Schans 1 Arcen   info@ruudvanderbeele.nl www.ruudvanderbeele.nl/ Filmpje over tentoonstelling, 2015:   https://www.youtube.com/watch?v=GF-PpVAu5iM Filmpje over een kunstwerk, …

luk luts 02

Luk Luts

hetKAPPERShuis Luk Luts  werken in steen Goeslaerstraat 11 3560 LUMMEN  luk.luts@telenet.be www.lukluts.be/ Met een aangeboren alertheid voor schoonheid in de natuur, aangescherpt …

gerdi zwaan 01

Gerdi Zwaan

Gerdi Zwaan  monumentale keramiek Schuitvlotstraat 24b 4331 SZ Middelburg,  info@gerdizwaan.nl www.gerdizwaan.nl/

frans v straaten babke moelee 2

Frans v Straaten+Babke Moelee

Frans v Straaten & Babke Moelee  bronzen beelden Bunderstraat 85   Meerssen   fransvanstraaten@mac.com fransvanstraaten.nl/  en babkemoelee.nl/

wiel heemskerk

Wiel Heemskerk

Wiel Heemskerk assemblage Spoorstraat 35 5931 PS Tegelen, wiel_heemskerk@hotmail.com www.dekunstvloer.nl/

jos deenen 02

Jos Deenen

Jos Deenen fotocollage Parkstraat 33 5911 EM Venlo   josdeenen@home.nl www.josdeenen.exto.nl/

inge reisberman 02

Inge Reisberman

Inge Reisberman video Haagweg  4 C1, 2311 AA  Leiden,  info@ingereisberman.nl www.ingereisberman.nl/ WHERE’ER HE DWELLS, HE DWELLS ALONE Full HD video Oplage: 6 …

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gunter Wagner

Gunter Wagner object art p.a. Vicarisweg 35 7076AC, Varsselder-Veldhunten, gfw@gfw-kunst.de www.gfw-kunst.de/

geesien postema

Geesien Postema

Geesien Postema schilderijen T. Blauwsingel 25 Opeinde a.postema7@upcmail.nl www.geesienpostema.nl/

michel v henten 02

Michel van Henten

Michel van Henten sculptuur Lage kanaaldijk 112 c 15, 6212 NA Maastricht, michelvanhenten@hotmail.com www.michelvanhenten.nl/

eer dirkx

Eer Dirkx

Eer Dirkx  ijzeren beelden eer@telenet.be www.facebook.com/EerDirkx

titia

Titia Eggen

Titia Eggen papier-installatie: vloer/wand Statensingel 47, 6211 PL Maastricht, eggen.titia@gmail.com www.titiaeggen.nl/

jack vreek

Ko Keever

Ko Keever  3-dimensionaal Geuzendijk 25, 6002 TA Weert, info@kunsthalweert.nl www.kunsthalweert.nl/ko-keever/

carla zeegers 01

Carla Zeegers

Carla Zeegers,  combinatie monoprints/tekeningen Stationslaan 123 3844GD Harderwijk, carla.zeegers@kabelfoon.nl www.carlazeegers.nl