Currently browsing category

kunstenaars 2013,

Godelieve Geurts

Godelieve Geurts Zwartbroekstraat 7 6041JL Roermond beeldhouwer e.mail :     godelieve_geurts@hotmail.com website:    godelievegeurts.com De beelden van Godelieve Geurts zijn van  ijzer. Het zorgvuldig …

Jan Verschueren

Jan Verschueren Reynaertsstraat 6 2547 Lint België schoon schroot Tel:  0032 3 454 16 40 Mob:  0032 472 417 601 Mail: www.janverschueren@skynet.be  …

Brit Hammer

Brit Hammer Rotterdam www.brithammer.com cement fresco en glasmozaïek

Jan Wilms

Jan Wilms, Bergstraat 4 6082 AK Buggenum 06-22922051 www.filmsvanwilms.nl post@janwilms.nl Fotobeelden zijn momentopnames. Heel even staat alles stil. Heel even geen beweging. …

Lucie Berben

Lucie Berben Schilbergsweg 11   6041AN Roermond 0475-319387  06-54966633 info@lucieberben.nl www.lucieberben.nl Keramiek Geïnspireerd door vormen in de natuur, maar ook door emoties en …

Geert Verstappen

Geert Verstappen Holleweg 6  6049 GM  Herten 06 13763122 geert.verstappen@planet.nl www.geertverstappen.com “Een ideaal leven zou er uit kunnen zien als een puntgave …

Heike Kleffmann

Heike Kleffmann Geldernsche Str. 178 D-47803 Krefeld Tel. 00492151-658979 /  mobil 00491578-2551443 heike.kleffmann@gmx.net www.heike-kleffmann.de Malerei

Paul Beckers

Paul Beckers Humcovenderveld 28, 6231 HW Meerssen Tel 043-3647611 Mail: info@paulbeckers.com Website: www.paulbeckers.com Discipline: beelden in terracotta/ijzer/ijzeroxide De oerkracht in de natuur …

Stephen Dillon

Stephen Dillon Steinmetzstraße 56, 10783 Berlin 0049 30 25040104 / 0049 176 34780312 dillonceramics@gmail.com www.stephendillon.de Figurative Ceramics Stephen Dillon’s work is concerned …

Marijke in den Bosch

Marijke in den Bosch Coryluslaan 52  1702VP  Heerhugowaard 072-5740698/0612936490 www.marijkeindenbosch.nl info@marijkeindenbosch.nl Mijn discipline is Keramiek en Brons Marijke in den Bosch (1953) …

Jan Aldenhoven

Jan Aldenhoven, Hoofdstraat 173,    5481 AE Schijndel. 073 5432787 www.janaldenhoven.nl janaldenhoven@live.nl houten beelden Van boom tot beeld Veelal werk ik met boomstammen …

Jan CM Peeters

Installatie ‘LAN-0-SPAWN’ Jan C M Peeters Tramweg 7 6095 AC Baexem info@jancmpeeters.nl www.jancmpeeters.nl Voor het eerst LAN-0-SPAWN  (ontwikkeld vanaf 2010)  in de …

Group H 59

Werner Klompen – – Schilderijen , installatie , performence … – Leudal Ion Isaila – schilder , graficus …- Dusseldorf . Mirela …

Vera Pouw

Vera Pouw acrylschilderijen op doek atelier: van Heutszstraat 4 Utrecht 06 12527210 www.verapouw.nl ‘Je zou een schilderij van mij behalve als een …

Jos Dirix

Jos Dirix Beelden Dries 11 6086 AV Neer Tel: +31 (0) 475 594 985 Fax: +31 (0) 475 543 637 E-mail: info@josdirix.com                                                                                                      …

Karel Zijlstra

Karel Zijlstra de Neerheide 19 5581 TN Waalre 040-2217050 / 06-51053195 www.karelzijlstra.nl info@karelzijlstra.nl beeldhouwer / fotograaf

Leo Horbach

Leo Horbach Zomereik 5, 6372 XP Landgraaf 0638541461 leohorbach@home.nl www.leohorbach.exto.nl Beelden in steen Leo Horbach schept in zijn beelden een wereld in …

Beate Buendgen

Beate Buendgen Marienweg 30 41812 Erkelenz Tel: 049-2431-71453 E-Mail:  beate_buendgen@web.de www.beate-buendgen.de HOUTSNIJWERK Schwerpunkt meiner Arbeit ist der Holzschnitt und der Holzdruck. Holz, …

Ine Catharina Geraedts

Ine Catharina Geraedts  “NEEMWAAR”                                                                                     Beeselseweg 26a     5995 AR Kessel                                                                                                        06 25421625                         …

Jeanne Panhuijzen

Jeanne Panhuijzen                                                                                                                   Heijenseweg 36, 6591 HC Gennep                                                                           www.jeannepanhuijzen.nl beeldend kunstenaar, schilderijen en keramische sculpturen

Wilma van Duuren

Wilma van Duuren                                                                                                                                Dries 11, 6086 AV  Neer                                                                                                                        0475 – 594985 info@wilmavanduuren.nl                                                                                          www.wilmavanduuren.nl keramische sculpturen en schilderijen “Ze woont en werkt op …

Dorine Beusmans

Dorine Beusmans-Kuijlaars Pomerollaan 83 6213 GW Maastricht beeldend kunstenares tel. 043-3476242 email:   info@dorinebeusmans .nl website: www.dorinebeusmans.nl Persoonlijke omschrijving van mjin werk: Ik …